<

British Council EnglishScore

 

WSEWS ma przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy z British Council EnglishScore. Mobilny test i certyfikat znajomości języka angielskiego EnglishScore jest oficjalnie akceptowany przez Uczelnię na potrzeby zwolnienia z lektoratu lub egzaminu końcowego, a studenci naszej uczelni mają możliwość zakupu certyfikatu po preferencyjnej cenie.

Innowacyjny English Score

English Score to innowacyjny test i certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku pracy od British Council z ponad 2 milionami testów przeprowadzanych każdego roku w 150 krajach.

Test jest tworzony przez ekspertów w zakresie oceny znajomości języka angielskiego w oparciu o najnowszą technologię mobilną i sztuczną inteligencję, aby zapewnić szybkie, dokładne i wiarygodne wyniki. Wykorzystanie technologii sprawia, że EnglishScore jest wygodniejszy dla zdających i gwarantuje samodzielną pracę, a co za tym idzie, wiarygodność wyników.

Test jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i instytucje rządowe na całym świecie, a zdający otrzymują wynik dostosowany do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) — międzynarodowego standardu oceniania znajomości języka angielskiego.

Uzyskanie przez WSEWS statusu British Council EnglishScore Approved Partner wspiera doskonalenie umiejętności komunikacyjnych studentów w języku angielskim i przygotowanie ich do sukcesu zawodowego na globalnym rynku pracy.

 

Zdobądź certyfikat British Council

W ramach partnerstwa studenci naszej Uczelni uprawnieni są do 25% zniżki na certyfikaty EnglishScore. Aby otrzymać zniżkę wystarczy przy płatności za certyfikat wprowadzić następujący Voucher Code: PL-WSEWS-25

 

Przewodnik "krok po kroku" - Jak przygotować się do testów English Score poniżej:

https://www.englishscore.com/resources/test-preparation

 

Więcej informacji o partnerstwie na:

https://www.ews.edu.pl/aktualnosci/wsews-oficjalnym-partnerem-british-council-englishscore.html

 

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności