<
count($result) = int(1)
⌂/application/Page/Model/Page.php:218

Kontakt

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

NIP 5272384135

Numer rachunku bankowego :

85 1240 6029 1111 0000 4791 1356

WS EWS Instytut Warszawa
JEDNOSTKA
NUMER TELEFONU 
E-MAIL
Rekrutacja na studia wyższe
22 300 53 02
Rektorat
Aleksandra Kubasiak
Sekretarz Rektoratu 
22 300 53 01
rektorat@ews.edu.pl
Dziekanat
Ewa Jaskulak
Referent ds. studiów licencjackich 
22 300 53 02 
ejaskulak@ews.edu.pl
Aneta Kwas
Referent ds. studiów magisterskich 
22 300 53 02 
mgr@ews.edu.pl
Dział Finansowy
Agnieszka Fabisiak
22 300 53 05
dzialfinansowy@ews.edu.pl
Izabella Krzeszewska
22 300 53 05
ikrzeszewska@ews.edu.pl
     
Studia Podyplomowe i Kursy 
Żaneta Tkaczyk
Asystent Dyrektora CSPiS
22 125 51 55
kursy@ews.edu.pl
ztkaczyk@ews.edu.pl
Wojciech Modzelewski
Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń 
22 125 51 55
wmodzelewski@ews.edu.pl
Centrum Integracji Sensorycznej www.centrumsi.pl
Sekretariat
22 125 51 51 
sekretariat@centrumsi.pl
Biuro Karier
Paulina Krzeszlak
 
biurokarier@ews.edu.pl 
Biblioteka
Jolanta Piórczyńska
22 300 53 01 
biblioteka@ews.edu.pl
AZS WS EWS
 
22 300 53 04
azs@ews.edu.pl
Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej 
Jarosław Płusa
22 300 53 04
ctm@ews.edu.pl

 



Adres siedziby oraz adres do korespondencji:

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie
43-300 Bielsko-Biała
ul. Startowa 29

Numer rachunku bankowego:

85 1240 6029 1111 0000 4791 1356

WS EWS Instytut Bielsko-Biała
JEDNOSTKA NUMER TELEFONU E-MAIL
Dyrektor Instytutu Bielsko-Biała 509 691 484 bielsko@ews.edu.pl
Dziekanat oraz Biuro Obsługi Studenta Bielsko-Biała 509 691 484 bielsko@ews.edu.pl
Centrum Kursów EWS Bielsko-Biała 22 300 53 01

kursy@ews.edu.pl

 

GODZINY PRACY DZIEKANATU WS EWS INSTYTUT WARSZAWA

W miesiącu czerwiec:

  • pn 8.00-16.00
  • wt 10.00-16.00
  • śr 8.00-16.00
  • cz 8.00-16.00
  • pt 8.00-16.00
  • sob 8.00-16.00

W okresie lipiec/sierpień

  • poniedziałek - piątek od 8:00 - 16:00
  • sobota 2 lipca w godzinach 8:00 - 16:00
  • sobota 27 sierpnia w godzinach 8:00 - 16:00

W miesiącu wrzesień:

  • pn 8.00-16.00
  • wt 10.00-16.00
  • śr 8.00-16.00
  • cz 8.00-16.00
  • pt 8.00-16.00
  • sob 8.00-16.00

Od października 

  • pn 8.00-16.00
  • wt 10.00-16.00
  • śr 8.00-16.00
  • cz 8.00-16.00
  • pt 8.00-16.00
  • sob 8.00-16.00 (podczas zjazdów)
  • ndz 8:00-14:00 (podczas zjazdów)

GODZINY PRACY DZIAŁU FINANSOWEGO

  • pn-pt 8.00-16.00
    w wybrane soboty

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

  • pn 8.00-14.00
  • wt 10.00-16.00
  • śr 8.00-14.00
  • cz 8.00-14.00
  • pt 8.00-14.00
  • sob 8.00-14.00
(c) 2022 WS EWS | Polityka prywatności | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Ankieta dotycząca przejrzystości stron