<
count($result) = int(1)
⌂/application/Page/Model/Page.php:218

Kontakt

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

Numer rachunku bankowego :

85 1240 6029 1111 0000 4791 1356

WS EWS Instytut Warszawa
JEDNOSTKA
NUMER TELEFONU 
E-MAIL
Rekrutacja na studia wyższe
22 300 53 02
Rektorat
Aleksandra Kubasiak
Sekretarz Rektoratu 
22 300 53 01
rektorat@ews.edu.pl
Ewa Kaczorek- Witterstejn
Menedżer Uczelni
Pełnomocnik Rektora ds. praktyk
22 300 53 07
menedzer@ews.edu.pl 
Dziekanat
Ewa Jaskulak
Referent ds. studiów licencjackich 
22 300 53 02 
ejaskulak@ews.edu.pl
Aneta Kwas
Referent ds. studiów magisterskich 
22 300 53 02 
mgr@ews.edu.pl
Dział Finansowy
Agnieszka Fabisiak
22 300 53 05
dzialfinansowy@ews.edu.pl
Izabella Krzeszewska
22 300 53 05
ikrzeszewska@ews.edu.pl
     
Studia Podyplomowe i Kursy 
Żaneta Tkaczyk
Asystent Dyrektora CSPiS
22 125 51 55
kursy@ews.edu.pl
ztkaczyk@ews.edu.pl
Wojciech Modzelewski
Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń 
22 125 51 55
wmodzelewski@ews.edu.pl
Centrum Integracji Sensorycznej www.centrumsi.pl
Sekretariat
22 125 51 51 
sekretariat@centrumsi.pl
Biuro Karier
Ewa Kaczorek- Witterstejn
 
menedzer@ews.edu.pl 
Biblioteka
Jolanta Piórczyńska
22 300 53 01 
biblioteka@ews.edu.pl
AZS WS EWS
 
22 300 53 04
azs@ews.edu.pl
Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej 
Jarosław Płusa
22 300 53 04
ctm@ews.edu.pl

 



Adres siedziby oraz adres do korespondencji:

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie
43-300 Bielsko-Biała
ul. Startowa 29

Numer rachunku bankowego:

85 1240 6029 1111 0000 4791 1356

WS EWS Instytut Bielsko-Biała
JEDNOSTKA NUMER TELEFONU E-MAIL
Dyrektor Instytutu Bielsko-Biała 509 691 484 bielsko@ews.edu.pl
Dziekanat oraz Biuro Obsługi Studenta Bielsko-Biała 509 691 484 bielsko@ews.edu.pl
Centrum Kursów EWS Bielsko-Biała 22 300 53 01

kursy@ews.edu.pl

 

GODZINY PRACY DZIEKANATU

  • PONIEDZIAŁEK - 8.00 - 16.00
  • WTOREK - 8.00 - 16.00
  • ŚRODA - 8.00 - 16.00
  • CZWARTEK - 8.00 - 16.00
  • PIĄTEK - 8.00 - 16.00
  • SOBOTA - 8.00 - 16.00
  • NIEDZIELA 8.00 - 14.00 

GODZINY PRACY DZIAŁU FINANSOWEGO

  • PONIEDZIAŁEK - 8.00 - 16.00
  • WTOREK - 8.00 - 16.00
  • ŚRODA - 8.00 - 16.00
  • CZWARTEK - 8.00 - 16.00
  • PIĄTEK - 8.00 - 16.00
  • SOBOTA - 8.00 - 14.00

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

  • PONIEDZIAŁEK - 8.00 - 16.00
  • WTOREK - 8.00 - 16.00
  • ŚRODA - 8.00 - 16.00
  • CZWARTEK - 8.00 - 16.00
  • PIĄTEK - 8.00 - 16.00
  • SOBOTA - 8.00 - 16.00
  • NIEDZIELA 8.00 - 14.00
 
(c) 2022 WS EWS | Polityka prywatności | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Ankieta dotycząca przejrzystości stron