<

Master Elite WSEWS

Co to jest Master Elite?

Master Elite to program, którego inicjatorem jest prof. WSEWS Marek Rybiński - Kanclerz Uczelni.
Kapitułę Master Elite tworzą osoby ze świata sportu, biznesu, kultury, sztuki, a także mediów - przyjaciele i znajomi skupieni wokół Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie. 
 
Master Elite jest propozycją aktywnego spędzania wolnego czasu i zabawy w sport. Uczestnictwo w Kapitule Master Elite jest dobrowolne.
 
Kadra Master Elite (Mastersi) to czestnicy programu rekomendowani przez conajmniej trzech członków Kapituły, którzy tworzą drużynę i biorą udział w sportowych konkurencjach organizowanych przez WSEWS. 
 
W każdym sezonie sportowych Kapituła Master Elite zaproponuje pakiet dyscyplin rekreacyjno - sportowych, które będą realizowane na zgrupowaniach Kadry.
 
Mastersi mają możliwość uczestniczyć w zgrupowaniach z najbliższymi i rodziną w ramach pakietu Master Elite Kids i Master Elite Family.

Najlepsi z Najlepszych - pięć formuł uczestnictwa

 

Master Elite Team

MET tworzą wszyscy Mastersi - aktywni sportowcy lub osoby które w przeszłościc uprawiały sport na różnym poziomie mistrzostwa sportowego. Przystąpienie Mastersa do Kapituły Master Elite oznacza udział w rywalizacji sportowej w wybranych dyscyplinach sportowych i rekreacyjnych.

Master Elite Family

MEF to propozycja dla rodzin Mastersów oraz osób im towarzyszących podczas zgrupowań kadry. Zaproponowana aktywność ruchowa i pakiet konkurencji sportowo-rekreacyjnych nie sprawi im większych trudności, a będzie doskonałą formą integracji i rywalizacji sportowej.

Master Elite Kids

MEK to program dla dzieci Mastersów realizowany podczas zgrupowań, w formie konkurencji i zabaw ruchowych, które umilą czas najmłodszym przedstawicielom rodzin Mastersów, podczas sportowej rywalizacji ich rodziców.

Master Elite Star

MES to wszyscy Mastersi, którzy aktualnie lub w przeszłości uprawiali sport na różnym poziomie mistrzostwa sportowego. Program Master Elite Star zakłada wystosowanie zaproszeń do wspólnej zabawy i integracji z Mastersami do gwiazd sportu, przedstawicieli świata kultury, mediów i biznesu - osób, które na co dzień nie miałyby możliwości regularnie uczestniczyć w zgrupowaniach Kadry Master Elite. Ich udział będzie okazjonalny. Wspólna zabawa w duchu sportowej rywalizacji będzie wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i towarzyskich.

Sponsorami Master Elite są WSEWS oraz Firma MGM prowadząca sportowe Liceum Ogólnokształcące MGM.

Partnerem technicznym została firma JAKO - producent akcesoriów i odzieży sportowej.

 

Biuro Kapituły Master Elite

Rektorat Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie

ul. Jagiellońska 88

Warszawa

 

Galeria zdjęć z pierwszego spotkania Master ELite Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie (ews.edu.pl)

 

 

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności