<

Studia dla Sportowców

Uwierz nam – studia i wyczyn sportowy dadzą się znakomicie pogodzić.

Kierunek wychowanie fizyczne

EWS jako uczelnia sportowa, to idealne miejsce gdzie nawet najbardziej zapracowani studenci mogą z powodzeniem realizować pełną ścieżkę edukacyjną i osiągać najwyższe cele sportowe. 

Wśród studentów i absolwentów mamy już ponad 300 sportowców reprezentujących wszystkie dyscypliny sportowe. Wśród nich mistrzowie Polski, Europy i Świata, a także Olimpijczycy. 

Uczelnia Mistrzów Sportu - studia dla sportowców

W Drużynie Mistrzów WSEWS mamy wybitnych sportowców takich jak:

Robert Lewandowski, Anita Włodarczyk, Natalia Partyka, Paweł Fajdek, Zofia Klepacka, Piotr Żyła, Milena Radecka, Joanna Jóźwik, Bartosz Jurecki, a także zawodników aktualnej kadry narodowej w piłce ręcznej. 

Wieloletnie doświadczenie na rynku uczelni sportowych oraz pozytywne opinie wśród absolwentów, przyciągają do nas najbardziej utytuowanych sportowców, którzy studiują w swoim rytmie korzystając z Indywidualnego Planu Nauczania. 

 

Złoty Indeks Sportowca i Złoty Indeks Olimpijczyka

Studiuj i trenuj bez przeszkód! Sprawdź zasady ubiegania się o ZIO i ZIS i dołącz do najlepszych!

  

Indywidualny Plan Nauczania – przepis na sukces dla zapracowanych 

Dzięki Indywidualnemu Planowi Nauczania (IPN) w EWS możesz studiować w rytmie odpowiadającym Twoim potrzebom i możliwościom. To Ty uzgadniasz i proponujesz terminy odbywania zajęć, konsultacji, zaliczeń i egzaminów. Studia możesz zakończyć w ciągu trzech lat, ale możesz rozłożyć je w czasie. 

Student może się ubiegać o przyznanie Indywidualnego Planu Nauczania (IPN) już od pierwszego dnia studiów. Studia w ramach IPN dają szansę wyboru przedmiotów, uzależniając terminowość zaliczeń semestrów oraz ukończenia Uczelni – od indywidualnych potrzeb i możliwości studenta. 

Chcesz korzystać z IPN?

Więcej na - Indywidualny Plan Nauczania

 

Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej oraz Centrum Sportów Walki 

Na terenie kampusu w Instytucie Warszawa – Praga znajduje się Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej. To zintegrowany kompleks sportowy dysponujący nowymi, profesjonalnie wyposażonymi salami treningowymi m.in.: salą do treningu motorycznego i ciężkoatletycznego, salą fitness, salą z trampolinami, salą z ringiem bokserskim, salą do snookera oraz salą wykładową. Oferujemy także szeroki zakres badań diagnostycznych, przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu pomiarowego. 

Uprawnienia instruktorskie

Jesteś zainteresowany zdobyciem dodatkowych uprawnień? Zapraszamy na obozy sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy EWS wielu dyscyplin sportowych. 

W ofercie mamy obóz wędrowny, obóz letni, obóz zimowy oraz wyjazdowe warsztaty specjalistyczne. 

Studenci w trakcie zaliczania specjalności obozowych mają możliwość uzyskać uprawnienia w poniższych specjalnościach:

  • turystyka kwalifikowana,
  • fitness,
  • nordic walking,
  • turystyka kajakowa,
  • turystyka rowerowa,
  • gry i zabawy,
  • animator czasu wolnego (ALLRound Animator),
  • jazda na nartach,
  • jazda na snowboardzie.

Ponadto realizują blok przedmiotowy projektowania czasu wolnego, blok pływania i ratownictwa wodnego oraz uczestniczą w zajęciach z nordic walkingu. Sami programują trasy wycieczek, a także organizują tematyczne wieczorne spotkania animacyjne.   

Studenci mogą uzyskać równocześnie kilka uprawnień instruktorskich.

Promujemy sukcesy naszych Studentów!

Sukcesy naszych studentów, to dla nas wielki powód do dumy, dlatego w ramach projektu “Dołącz do Drużyny Mistrzów EWS” zachęcamy studentów do dzielenia się swoimi pasjami i sukcesami na łamach naszych mediów. W tym celu wykorzystujemy wszelkie dostępne nam kanały informacyjno – komunikacyjne t.j. Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube oraz oficjalną stronę www.ews.edu.pl 

Nasz dział marketingu z przyjemnością zajmie się promocją Twojego sukcesu! Napisz na adres: wspychalska@ews.edu.pl 

 

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności