Akademickie Mistrzostwa Polski w narciarstwie WS EWS

2018/03/05

Około czterystu zawodników wystartuje w Akademickich Mistrzostwach Sportowych w narciarstwie w Zakopanem. Impreza oficjalnie rozpoczęła się w niedzielę, ale pierwsze starty zaplanowano na poniedziałek.

Na wstępnych listach startowych są przedstawiciele aż 52 uczelni z Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Katowic, Kielc, Konina, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Nysy, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy i Wrocławia.

Sportowcy rywalizować będą w slalomie gigancie i slalomie. Mistrzostwa zakończą się w środę wieczorem, a dzień później uczestnicy wyjadą z Zakopanego.

Nie zabraknie również naszej przedstawicielki studentów WS EWS- Rosińskiej Olgi.

Trzymamy kciuki !