Cheerleading sportowy oficjalnie w WSEWS

2024/01/29

W dniu 21 stycznia 2024 roku przedstawiciele WSEWS, na zaproszenie p. Leszka Cichockiego - Prezesa Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, wzięli udział w konferencji szkoleniowej z udziałem ponad stu przedstawicieli cheerleadingu w Polsce. Podczas spotkania została oficjalnie ogłoszona współpraca pomiędzy podmiotami, której celem jest propagowanie i rozwijanie cheerleadingu, jako dyscypliny łaczącej elementy tańca, akrobatyki i gimnastyki.

fot. Wiola Spychalska - Sztanga WSEWS

Przedstawicielami z ramienia WSEWS byli prof. WSEWS Maciej Słowak - Prorektor ds. rozwoju, Jarosław Płusa - p.o. Prorektora WSEWS oraz Wiola Spychalska-Sztanga - Marketing Manager WSEWS.
Gościem panelu "Co nowego w ruchu" była także firma JAKO Polska - partner  Master Elite WSEWS oraz ICU Cheer Technical Director Mike Cooper.

fot. Wiola Spychalska - Sztanga WSEWS