<

Diagnostyka na start - Dance Studio Aleksandry Rogowskiej w EWS

2023/02/22


W dniu 22 lutego 2023 r. w Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WS EWS odbyły się badania diagnostyczne wychowanek Dance Studio z Wołomina. Założycielką szkoły i trenerką jest studentka EWS, Aleksandra Rogowska, wykwalifikowana instruktorka sportu, specjalizująca się w tańcu i gimnastyce.

Podczas badań tancerki przeszły kompleksową baterię testów. Przeprowadzona została m.in. analiza składu ciała, testy psychomotoryczne oraz testy sprawności ogólnej. Efekt badań i ich analizy stanowią podstawę do opracowania kompletnego programu treningów i diety dla dziewczynek.

To kolejna seria badań przeprowadzona dla młodych sportowców. Cyklicznie w Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej goszczą zawodnicy i trenerzy Akademii Rutkow-ski, którzy do badań podchodzą cyklicznie, wykorzystując ich efekty w pracy z wychowankami. 

Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WS EWS to miejsce, w którym osoby indywidualne oraz organizacje sportowe zrzeszające sportowców profesjonalnych i sportowców amatorów, mogą skorzystać z doradztwa specjalistów z zakresu diagnostyki sportowej, oraz poddać się testom z wykorzystaniem nowoczesnych metod badawczych. 

Profesjonalna analiza i interpretacja danych uzyskanych przy użyciu specjalistycznej aparatury diagnostycznej pozwala monitorować poziom wydolności i przygotowania fizycznego sportowców na poszczególnych etapach przygotowań i w trakcie sezonu. Sportowe badania wydolnościowe i wysiłkowe powinny stanowić standard w każdej dyscyplinie. 

O sukcesie we współczesnym sporcie decydują detale. Zdają sobie z tego sprawę zarówno zawodnicy, trenerzy, jak i sztaby szkoleniowe. Odpowiednie przygotowanie fizyczne i wydolnościowe stanowi fundament, bez którego nie może być mowy o osiągnięciu wysokiej formy.  

Centrum Treningu i Diagnostyki sportowej oferuje kompleksowe badania w tym zakresie.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: centrumdsews@gmail.com 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Link poniżej:

OFERTA – Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej (centrumsportuews.pl) 

Pozostałe wpisy

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności