<

"Diagnostyka na start" dla młodych sportowców w Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WS EWS

2022/11/09


W dniu 8 listopada 2022 r. w Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WS EWS odbyły się cykliczne badania diagnostyczne młodych adeptów Klubu Sportowego Rutkowsk-ski. To już kolejne spotkanie, w ramach którego skoczkowie narciarscy przeszli kompleksową baterię testów. Przeprowadzona została m.in. analiza składu ciała, testy psychomotorycznej oraz testy sprawności ogólnej ze szczególnym naciskiem na skoczność oraz moc kończyn dolnych. Efekt badań i ich analizy stanowią podstawę do opracowania kompletnego programu treningów i diety dla początkujących sportowców. 

Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WS EWS to miejsce, w którym osoby indywidualne oraz organizacje sportowe zrzeszające sportowców profesjonalnych i sportowców amatorów, mogą skorzystać z doradztwa specjalistów z zakresu diagnostyki sportowej, oraz poddać się testom z wykorzystaniem nowoczesnych metod badawczych. 

Profesjonalna analiza i interpretacja danych uzyskanych przy użyciu specjalistycznej aparatury diagnostycznej pozwala monitorować poziom wydolności i przygotowania fizycznego sportowców na poszczególnych etapach przygotowań i w trakcie sezonu. Sportowe badania wydolnościowe i wysiłkowe powinny stanowić standard w każdej dyscyplinie. 

O sukcesie we współczesnym sporcie decydują detale. Zdają sobie z tego sprawę zarówno zawodnicy, trenerzy, jak i sztaby szkoleniowe. Odpowiednie przygotowanie fizyczne i wydolnościowe stanowi fundament, bez którego nie może być mowy o osiągnięciu wysokiej formy.  

Centrum Treningu i Diagnostyki sportowej oferuje kompleksowe badnia w tym zakresie.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: centrumdsews@gmail.com 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Link poniżej:

OFERTA – Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej (centrumsportuews.pl) 

Pozostałe wpisy

(c) 2022 WS EWS | Polityka prywatności | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi