Marcin Animucki - Prezes Zarządu Spółki Ekstraklasa SA gościem uroczystej inauguracji roku akademickiego WSEWS

2023/10/23

15 października 2023, podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego studenci i absolwenci WSEWS mieli wyjątkową okazję wysłuchać wykładu Marcina Animuckiego - Prezesa Zarządu Spółki Ekstraklasa SA.

fot. WSEWS

Prezes Marcin Animucki na zaproszenie prof. Marka Rybińskiego - Kanclerza WSEWS wygłosił wykład, w którym poruszył temat zarządzania w sporcie na przykładzie Ekstraklasy SA.  Zadeklarował także wsparcie merytoryczne podczas zajęć z naszymi studentami, organizowanych w ramach specjalności menedżerskich (menedżer sportu, menedżer obiektów sportowych) w trakcie roku akademickiego.

Galeria zdjęć - inauguracja roku akademickiego 2023/2024