<

Międzynarodowy Salon Edukacyjny "Perspektywy" z udziałem WSEWS

2024/03/20


Za nami dwa niezwykle intensywne dni pełne nauki, inspiracji i rozmów podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2024, który odbył się 15-16 marca br. w EXPO XXI w Warszawie.

fot.WSEWS

W skład Komitetu Honorowego wydarzenia weszli: Barbara Nowacka – Ministra Edukacji, Dariusz Wieczorek - Minister Nauki, Rafał Trzaskowski - Prezydent m.st. Warszawy, Wioletta Krzyżanowska - Mazowiecki Kurator Oświaty, prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk - Przewodniczący KRASP.

Targi przyciągnęły aż 100 wystawców (w tym 64 uczelnie, 14 instytucji edukacyjnych, 22 licea i technika). Uczestnicy mogli wziąć udział w ponad czterdziestu spotkaniach, wykładach  i prezentacjach. 

Fot. WSEWS

Tysiące odwiedzających miało okazję zapoznać się z ofertą naszej Uczelni, porozmawiać ze studentami i przedstawicielami EWS, którzy z przyjemnością doradzali w temacie  optymalnej ścieżki edukacji, studiów i kariery. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też stanowiska z doradztwem zawodowym, które zorganizowało Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. 

To już kolejna edycja targów z udziałem WSEWS.

Fot. WSEWS

fot. WSEWS

Pozostałe wpisy

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności