Puchar Kanclerza EWS

2016/05/10

Był to pierwszy turniej organizowany przez nowy Samorząd Studentów EWS.  Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: Niezniszczalni EWS, Herkules EWS, Waleczni Kopacze, Young Wolves FC, Pokolenie Cudów, Lejczester EWS, Talent Targówek oraz Nankatsu. Oprócz sportowej i zdrowej rywalizacji nie zabrakło również relaksu i integracji studentów przy grilu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przybyli na turniej. Gratulujemy naszym „świeżynkom”, czyli drużynie Herkules EWS, studentom I roku, którzy zajęli I miejsce pokonując w finale starszych kolegów z Walecznych Kopaczy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Robert Majewski, najlepszym strzelcem David Frączek (13 bramek), a najlepszym bramkarzem Sebastian Dziewański.

Wszystkim drużynom gratulujemy!!!

Pełna relacja na facebook'u - TUTAJ