Spełniamy marzenia Reprezentacji AMP Football Senegal - dołącz do akcji!

2024/03/21

Drodzy Studenci, Absolwenci, Przyjaciele WSEWS!

Pierwsza drużyna AMP futbolu w Senegalu marzy o wyjeździe na mistrzostwa Afryki. Inspiratorem jej powstania jest Peter Kaluba który wcześniej pracował m.in. w Polskim Związku Rugby na Wózkach. Niestety wycofał nieoczekiwanie ze wsparcia drużyny wycofał się główny sponsor i ich udział w mistrzostwach stoi pod wielkim znakiem zapytania, gdyż turniej zaczyna się już 19 kwietnia.

W akcję wysłania Reprezentacji Senegalu na turniej AAFCON Kair 2024 włączyła się także Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie na czele z prof. WSEWS Markiem Rybińskim - Kanclerzem Uczelni.

Reprezentacja AMP Football Senegal potrzebuje Waszego zaangażowania i wsparcia, gdyż w Senegalu finansowanie osób niepełnosprawnych jest na minimalnym poziomie.

Dołącz do akcji i pomóż spełnić marzenia!

Organizatorem zbiórki jest Cinco Colores Foundation - Sport