Studencka Konferencja Naukowa „Wychowanie fizyczne i sport w pracach badawczych studentów”

2017/05/29

WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJA W SPORCIE

Studencka Konferencja Naukowa

„Wychowanie fizyczne i sport w pracach badawczych studentów”

10 czerwca 2017 rok, godz. 11.00 - 14.00, Budynek D sala 107

W imieniu Kierownictwa Uczelni oraz wszystkich uczestników  zapraszamy do udziału w Studenckiej Konferencji Naukowej, „Wychowanie fizyczne i sport w pracach badawczych studentów”, która odbędzie się 10 czerwca

2017 r. w godz. 11.00 – 14.00 w Budynku D, w sali 107. Szczegółowy plan wystąpień zostanie przedstawiony na stronie internetowej WSEWS oraz w gablocie ogłoszeniowej przed Rektoratem w najbliższych dniach. Studencka Konferencja jest ważnym wydarzeniem w życiu naszej Uczelni, toteż liczymy na udział wszystkich zainteresowanych pracowników i studentów.

Serdecznie Zapraszam,

Prof. WS EWS dr Sławomir Wilk