<

Uroczysta Gala z okazji Dnia Nauki Polskiej z udziałem WSEWS

2024/02/20


Za nami uroczysta Gala z okazji Dnia Nauki Polskiej, która odbyła się w auli Politechniki Warszawskiej. To wyjątkowa okazja do podsumowania osiągnięć naukowych, organizacyjnych i dydaktycznych, podczas której Minister Nauki Dariusz Wieczorek wręczył nagrody najbardziej wyróżniającym się przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego.
 
Podczas gali nagrodzono najbardziej zasłużonych w poszczególnych obszarach. Nie zabrakło także dyskusji na temat przyszłości nauki i edukacji w Polsce.
 
fot. żródło www.gov.pl
 
Na zaproszenie ministra nauki, Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie reprezentował prof. WSEWS Maciej Słowak - Prorektor ds. rozwoju Uczelni.
 
Wydarzenie uświetniło obchody Dnia Nauki Polskiej – święta wszystkich polskich uczonych.

Dzień Nauki Polskiej obchodzimy corocznie 19 lutego. Wybór daty nie jest przypadkowy i został ustanowiony na pamiątkę urodzin Mikołaja Kopernika.

fot. żródło www.gov.pl

Wyróżnienia zostały przyznane za zasługi w pięciu kategoriach: za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz całokształt dorobku. Łącznie przyznano 59 nagród, w tym 50 indywidualnych i 9 zespołowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów. 

fot. żródło www.gov.pl

fot. żródło www.gov.pl

Pozostałe wpisy

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności