WS EWS jako jedyna Uczelnia niepubliczna w Polsce kształcąca instruktorów i trenerów zgodnie z programem IHF.

2022/03/21

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie ma przyjemność poinformować, że w dniu 14 marca br. zawarła umowę o współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce.

WSEWS jest pierwszą i jedyną Uczelnią niepubliczną, z którą ZPRP podpisał umowę o  współpracy.

Porozumienie pomiędzy WSEWS i ZPRP dotyczy współpracy w zakresie szkolenia trenerów oraz instruktorów piłki ręcznej, realizowanego zgodnie z programem IHF.

Obecnie na naszej Uczelni studiuje 57 wybitnych polskich sportowców z piłki ręcznej, 11 z nich stanowią obecni zawodnicy kadry narodowej mężczyzn oraz 1 zawodniczka kadry narodowej kobiet.