WSEWS na Międzynarodowych Targach Edukacyjnych "Perspektywy" - EXPO XXI Warszawa

2023/03/12

Prezentacja Uczelni, konsultacje, doradztwo – to tylko niektóre punkty programu XXXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2023, który odbył się w Centrum EXPO XXI w Warszawie w dniach 10-11.03.2023 r.

125 wystawców, w tym ponad 60 uczelni, a wśród nich Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie. Strefa doradztwa i konsultacji WSEWS cieszyła się zainteresowaniem, uzupełniając ofertę edukacyjną uczelni o kierunek wychowanie fizyczne i przyszłościowe specjalizacje menedżerskie w obszarze sportu.

Targi przyciągnęły rekordową liczbę odwiedzających nie tylko za Warszawy i województwa mazowieckiego, ale z całej Polski. Liczba osób zainteresowanych ofertą naszej Uczelni przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wróciliśmy na targi po latach i z pewnością pojawimy się ponownie - powiedziała Wioleta Spychalska - Sztanga - Marketing Manager WSEWS.

Relacja na Relacja Targi Facebook