<

WSEWS oficjalnym partnerem British Council EnglishScore

2023/02/27


27 lutego 2023 roku w siedzibie WSEWS została podpisana umowa współpracy pomiędzy WSEWS a British Council, gwarantująca Uczelni tytuł oficjalnego partnera wraz z pakietem korzyści, z których skorzystają zarówno studenci jak i wykładowcy. 

Dołączając do programu WSEWS znalazła się w gronie uczelni wyższych, pracodawców oraz instytucji rządowych ze 150 krajów, które już korzystają z EnglishScore. 

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować studentom ten wyjątkowy system stworzony przez ekspertów ds. oceny kompetencji językowych i ułatwić im możliwość przetestowania swoich umiejętności oraz uzyskania certyfikatu honorowanego zarówno w kraju jak i za granicą” - powiedział prof. Marek Rybiński - Kanclerz WSEWS

Dlaczego British Council English Score?

System nauki i testowania poziomu języka angielskiego British Council, wykorzystuje nowoczesne technologie i zabezpieczenia oparte na sztucznej inteligencji. Ocenia poziom pomiędzy progami oznaczonymi jako A2 (podstawowy) i C1 (zaawansowany) na skali CEFR (Common European Framework of Reference for Languages – Europejski System Opisu Kształcenia Językowego). 

Korzyścią są webinary Core Skills and Speaking przygotowujące do testów, dedykowane zarówno studentom jak i wykładowcom Uczelni, możliwość próbnego testowania na potrzeby samodoskonalenia, oraz możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego, honorowany przez międzynarodowe uczelnie i pracodawców.  

Testy EnglishScore pozwalają ocenić gramatykę, czytanie i słuchanie. Podejście do testu jest bardzo proste i szybkie, a wyniki dostępne natychmiast.  

English Score z British Council idealnie pasuje do współczesnego świata nowoczesnych technologii i świetnie sprawdzi się w EWS - Uczelni idącej z duchem czasu, śledzącej trendy w nowoczesnej edukacji i oferującej studentom indywidualny plan nauczania. Testy English Score to wygoda i oszczędność czasu. Studenci będą mogli testować się w dowolnym miejscu i czasie przy użyciu wyłącznie telefonu komórkowego - powiedział prof. Marek Rybiński - Kanclerz WSEWS

W spotkaniu udział wzięli:
Bartosz Prokop – Country Manager EnglishScore, prof. WSEWS Marek Rybiński - Kanclerz Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie oraz dr. hab. (UFU) Oksana Telak, prof. ucz. - Prorektor ds. dydaktyki i opiekun programu EnglishScore w EWS.
 

Zmiany związane z procedurą testowania wejdą do programu EWS już od najbliższego semestru. Szczegóły niebawem na Platformie EWS. 

Wiecej o EnglishScore wideo link

 

Pozostałe wpisy

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności