Wybory do Samorządu Studentów WS EWS

2017/04/24

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się na uczelni? Lubisz realizować się w działaniu? Jesteś pomysłowy, odpowiedzialny, zaangażowany i otwarty na ludzi? Kandyduj! Weź udział w wyborach do Samorządu Studentów WSEWS.

Studenci zainteresowani kandydowaniem do Samorządu muszą zgłosić swoja kandydaturę droga e- mailową, pod adres: samorzad.ews@wp.pl
 W temacie należy wpisać: WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW, a w treści: Imię, nazwisko, rok studiów i nr albumu.

W tym roku zgłaszanie kandydatur odbędzie się w dniach 24.04-31.05.2017r.

UWAGA!!! Kandydatury, które zostaną zgłoszone po czasie lub będą zawierały błędne dane nie zostaną uwzględnione.

Zapraszamy wszystkich studentów WSEWS do zaangażowania się w działalność Samorządu.