Wybory do Zarządu do KU AZS - Paulina Krzeszlak nową prezeską KU AZS WSEWS

2024/05/15

Podczas wtorkowego zebrania z udziałem przedstawicieli uczelnianego KU AZS oraz Rafała Jachimiaka - Wiceprezesa AZS Warszawa, został wybrany nie tylko nowy prezes KU AZS EWS, lecz także członkowie zarządu oraz członkowie klubowej komisji rewizyjnej. Nowy zarząd został powołany na lata 2024-2026.

Paulina Krzeszlak, jest związana z Uczelnią od 2017 roku, kiedy to rozpoczęła studia na kierunku wychowanie fizyczne. Po zakończeniu studiów podjęła się dalszej współpracy z WSEWS jako wykładowczyni, pełnomocniczka Rektora ds. praktyk studenckich oraz koordynatorka Biura Karier EWS. Na co dzień współpracuje z Samorządem Studenckim WSEWS, aktywizując działania na rzecz społeczności akademickiej.

W zarządzie KU AZS EWS znaleźli się także: Izabella Krzeszewska - Zastępczyni Dyrektor organizacyjnej WSEWS oraz Piotr Rawski - Student WSEWS.