<

Wystartowała kolejna edycja programu "Aktywny Senior" w WSEWS

2023/10/30


W dniu 27 października wystartowała II edycja programu "Aktywny Senior" w WSEWS. Inicjatorem programu jest prof. Marek Rybiński - Kanclerz WSEWS. 

Dotychczas w programie udział wzięło 60 seniorów z Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uczestnicy mogą korzystać zarówno z sal jak i profesjonalnego sprzętu sportowego oraz diagnostycznego znajdującego się w Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WSEWS. 

Zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości uczestników, a prowadzą je nasi instruktorzy oraz studenci w ramach praktyk instruktorskich i wolontariatu - oznajmił prof.WSEWS Maciej Słowak - Prorektor ds. rozwoju Uczelni.

Podczas zajęć do dyspozcyji uczestników są specjaliści z zakresu treningu personalnego i diagnostyki sportowej. 

 

 

Udział w zajęciach dla seniorów z warszawskiej dzielnicy Praga ma charakter cykliczny i bezpłatny. Zajęcia odbywają się w uczelnianym Centrum Treningu Motorycznego i Diagnostyki Sportowej, przy ul. Jagiellońska 88 (I piętro).

W ramach zajęć Seniorzy zostali nieodpłatnie włączeni do pilotażowego programu diagnostyki na profesjonalnym analizatorze składu ciała. Z oferty korzystało już ponad stu uczestników. 

 

Program realizowany jest we współpracy z Urządem Dzielnicy Praga Północ.

 

Pozostałe wpisy

(c) 2022 WS EWS | Współpraca z uczelnią | Wynajem sal i inne usługi | Polityka prywatności