Zakończenie kolejnego sezonu programu Aktywny Senior w WSEWS

2024/05/22

Za nami wyjątkowa uroczystość zakończenia roku akademickiego Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas której podsumowaliśmy program Aktywny Senior WSEWS.
To już drugi rok współpracy Uczelni z Praskim Uniwersytetem oraz Urządem Dzielnicy Praga-Północ na rzecz seniorów, którzy w ramach programu #AktywnySeniorwWSEWS mogli uczestniczyć w zajęciach sportowych i badaniach diagnostycznych w Centrum Treningu i Diagnostyki Sportowej WSEWS. Spotkanie odbyło się 21 maja br. w auli Pałacyku Konopackiego w Warszawie.

Podczas uroczystości, z rąk prof. WSEWS Macieja Słowaka - Prorektora ds. rozwoju Uczelni, uczestnicy programu odebrali dyplomy potwierdzające aktywny udział w projekcie. Poza tym seniorzy mogli odebrać wyniki badań diagnostycznych wykonane na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym w uczelnianym Centrum Sportu.