Kryteria naboru:
Studia przeznaczone są dla specjalistów posiadających tytuł magistra z następujących kierunków :
- psychologia, pedagogika, pedagogika specjalna, logopedia, rehabilitacja i fizjoterapia, wychowanie fizyczne oraz nowe kierunki pokrewne. Szczegółowe decyzje w sprawie innych kwalifikacji kandydatów podejmuje dyrektor CIS Wojciech Modzelewski prosimy o kontakt ww. sprawie poprzez e-mail: sekretariat@centrumsi.pl
Uprawnienia:
Studia mają charakter kwalifikacyjny - objęte są patronatem i nadzorem merytorycznym Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie.
Absolwenci uzyskują: świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, licencjonowany certyfikat terapeuty i diagnosty integracji sensorycznej, legitymację terapeuty i diagnosty SI oraz gwarant rekomendacyjny do otwarcia specjalistycznego gabinetu.
Najlepsi słuchacze uzyskają certyfikat z wyróżnieniem oraz propozycję współpracy z Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie w charakterze wykładowcy.
Absolwent studiów podyplomowych z zakresu integracji sensorycznej uzyska w trakcie studiów, kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. Studia podyplomowe SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi. W trakcie studiów, nasi eksperci, poza wiedzą stricte specjalistyczną SI, wskażą ścieżkę tworzenia własnej praktyki i działalności gospodarczej, gdzie stworzenie własnego gabinetu SI oraz pozyskanie źródeł finansowania będzie tylko formalnością.
Struktura studiów podyplomowych SI :
Program zakłada realizację treści w formie zajęć seminaryjnych, wykładów, warsztatów specjalistycznych oraz praktyk specjalistycznych. Zajęcia seminaryjne, wykłady i warsztaty odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele. Termin i miejsce praktyk specjalistycznych każdy słuchacz dostosowuje do swojej dyspozycyjności. Praktyki mogą mieć charakter odpłatny - słuchacz sam ustala warunki uczestnictwa w praktyce w wybranych jednostkach SI (patrz: lista gabinetów współpracujących-kliknij )
Harmonogram studiów:
Harmonogram studiów zakłada, 15 sesji zjazdowych weekendowych (sobota/niedziela), praktyki specjalistyczne oraz egzamin przeprowadzony na Platformie egzaminacyjnej
Aby stać się słuchaczem studiów podyplomowych należy:
1. Wysłać i wydrukować zgłoszenie dostepne na- Zgłoszenie Centrum SI Studia Podyplomowe Integracja Sensoryczna
2. Wpłać wymaganą kwotę na konto w wyznaczonym terminie( szczegóły zakładka opłaty) :
3. Zebrać następujące dokumenty:
4. Powyższy komplet dokumentów (wraz z własnoręcznie podpisanym podaniem) należy złożyć na pierwszych zajęciach lub dostarczyć pocztą we wskazanym terminie , o którym zostaną Państwo poinformowani poprzez e-mail.
Opłaty za poszczególne semestry wynoszą :
Informacja: Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Ze względu na ogromne zainteresowanie, opłaty za studia należy dokonywać w chwili zgłoszenia, opłaty zaliczki, I raty lub opłaty całościowej ( istnieje możliwość załączenia potwierdzenia płatności do podania rekrutacyjnego).
Tylko opłata za I semestr lub opłata całościowa jest gwarancją miejsca na liście słuchaczy studiów podyplomowych integracja sensoryczna.
Decyduje kolejność wpłat.
Aktualny harmonogram dostępny na stronie:http://www.centrumsi.pl/studia/oplaty.html
Wpłata ratalna: I+II+III=8500 zł
Wpłata jednorazowa: 8000 zł
Uwaga:
Tylko opłata za I semestr lub opłata całościowa jest gwarancją miejsca na liście słuchaczy studiów podyplomowych integracja sensoryczna.
W przypadku rezygnacji po 1 sierpnia br. - wniesione opłaty nie podlegają zwrotowi.
Opłaty wnosimy :
Bank Pekao S.A. w Warszawie
Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie
Numer Konta : 88 1240 6029 1111 0000 4792 0808
W tytule przelewu prosimy o wpisanie :
W przypadku opłaty za cały semestr lub całe studia -"Imię i nazwisko słuchacza, opłata za semestr ... studia podyplomowe SI".
W przypadku opłaty zaliczki- "Imię i nazwisko słuchacza, zaliczka na studia podyplomowe SI".
EGZAMIN :
Weryfikacja końcowa wiedzy zostanie przeprowadzona na Platformie Egzamniacyjnej. Narzędzie to jest bardzo przyjazne dla słuchacza. Przeprowadzenie egzaminu sprawadza się do rozwiązania testu egzaminacyjnego (zamkniętego) w określonym czasie za pośrednictwem własnego komputera domowego, ipada lub telefonu komórkowego wyposażonego w większy wyświetlacz-ekran.
Każdy słuchacz zostanie upoważniony do udziału w egzaminie w terminie przewidzianym przez harmonogram studiów podyplomowych.
Co to oznacza ?
Każdy zdający może o dowolnej godzinie w czasie dwóch dni, zalogować się na Platformę Egzaminacyjną i rozwiązać test.
Tak więc aby uczestniczyć w egzaminie, nie trzeba będzie przyjeżdżać do Warszawy na Uczelnię, tylko w warunkach komfortowych w domu zaliczyć egzamin.
Zaletą tej formy egzaminacyjnej jest to, że każdy zdaje inny egzamin wygenerowany przez system ( pytania są generowane w sposób losowy z puli wszystkich pytań przygotowanych przez wykładowców).
Po zakończeniu testu zdający natychmiast otrzymuje wynik egzaminu.
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
e-mail: sekretariat@centrumsi.pl
tel: 22 125 51 51